Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Туризм

banner12

Что съесть в гастротуре?

Гастротуризм – свежее течение в сфере отдыха. Оно дает возможность совмещать путешествия с открытием оригинальных вкусов даже в привычных кухнях. Следует отметить, что это направление особенно популярно среди гурманов, рестораторов и сомелье. Так, на веб-ресурсах фирм, сделанных TemplateMonster, есть... ( подробнее )

Райський пляж у Таїланді закриють через Леонардо Ді Капріо

Новини подорожі: Таїландський пляж Майя Бей, розташований на острові Пхі-Пхі-Ле в Таїланді, вважається одним з найкрасивіших місць в світі.

Однак після виходу фільму "Пляж" у 2000 році з актором Леонардо Ді Капріо туди почало приїжджати дуже багато туристів.

Якщо в 1998 році перед виходом стрічки Таїланд відвідувало 7,7 мільйона... ( подробнее )

Названа найбільш безпечна країна для життя

Новини подорожі: За останні 500 років жителів даної країни вважають найщасливішими на планеті.

Визначити найбільш безпечне для життя країну вдалося вченим із США, нею стала Ісландія. Саме тут відзначена більш висока середня тривалість життя.

"Ісландію по праву можна вважати найбезпечнішим місцем у світі. Тут на сьогоднішній день... ( подробнее )

6 важливих порад для подорожі в Барселону

Новини подорожі: Ці корисні поради допоможуть вам зорієнтуватися в Барселоні в перші дні перебування та зроблять ваш відпочинок набагато комфортніше.

Про цікавих та поважних порад, які допоможуть вам заощадити час і гроші, подорожуючи Іспанією, розповіла тревел-блогер Олена Бутенко.

1. Подбайте про квитки на транспорт

Якщо... ( подробнее )

Відкинути цивілізацію: як живе первісне плем'я XXI століття (Відео)

Новини подорожі: Навіть у наш високотехнологічний вік зустрічаються люди, устрій яких мало чим відрізняється від побуту кроманьйонців, які жили десятки тисяч років тому.

Одні з найбільш відомих «дикунів» сучасності — сентинельцы. Вони живуть на Північному Сентинельском острові Бенгальської затоки і формально є частиною сучасної Індії. Реальне... ( подробнее )

Моторошні місця, в яких ви не хотіли б опинитися подорожуючи поодинці (Фото)

Новини подорожі: Самі жахливі місця нашої планети.

Фільми жахів лякають нас вигаданими страхами, показуючи загробні світи, подорожі в пекло і жахливих прибульців, готових, трохи що, відірвати голову мирного космонавту.

Але голлівудським спеціалістам варто б оглянутися на реально існуючі місця, здатні довести будь-якої розсудливої... ( подробнее )

Преимущества покупки авиабилета на Tickets.by

Сервис Tickets.by входит в состав холдинга TTN, который является на сегодняшний день одним из ведущих онлайн-агентств Европы, созданных специально для туристов и путешественников. Покупать билеты на самолет с его помощью не только просто, но и экономически выгодно. Пассажиры могут существенно уменьшить свои расходы при постоянных перелётах.

В... ( подробнее )

Сьогодні починається Бернський карнавал

Новини подорожі: Сьогодні 15 лютого почався знаменитий Бернський карнавал.

Бернський карнавал (Berner Fasnacht) – одне з наймасштабніших заходів такого роду в Швейцарії. Він проходить щорічно в кінці лютого - початку березня, триває три дні і приваблює в швейцарську столицю багато гостей та учасників. В останні роки цей карнавал став третім... ( подробнее )

Незвичайні факти про Японію, які неодмінно вас здивують

Новини подорожі: Японія - дивна загадок, яка вміє дивувати.

Загадкова і непередбачувана для європейця Японія – ласий шматочок для тих туристів, хто бажає провести свою відпустку, можливо, в самих незвичайних місцях планети. Батьківщина самураїв, аніме і видовищних бойових мистецтв щорічно входить до числа найбільш затребуваних для туризму... ( подробнее )

Глава Ростуризма назвал ложными сообщения о грязи в Сочи

Москва, 19 сен — новости, Ирина Нехорошкова. Руководитель Федерального агентства по туризму Олег Сафонов назвал ложью сообщения о грязи и полупустые отели в Сочи летом 2017 года.

"В свете этого, как летний туристический сезон на курортах Сочи, мы столкнулись с тем, что информация подавалась тенденциозно", - сказал Сафонов, выступая на международном... ( подробнее )

banner13