Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить
Miraclespa.com.ua : день в спа салоне - тел. +380 (67) 690 5555

Туризм

banner12

Станція метро "Боровицкая": розташування, історія та архітектура

Станція «Боровицкая» знаходиться на Серпуховско-Тимірязєвської лінії метро в Москві. Вона розташована в Центральному окрузі столиці, в районі Арбата. «Боровицкая» була відкрита в січні 1986 року. Свою назву отримала за однойменною вежі Кремля, яка знаходиться поблизу. Історія

Спочатку ділянку від «Серпуховський» до «Боровицької» протяжністю... ( подробнее )

Історія площі Революції в Іваново – це історія міста

Площа Революції в Іваново – це адміністративний центр, тут розташовано будівлю мерії міста. Звідси починаються міські проспекти і одна з найбільших вулиць — Лежневская. Зовсім поруч бульвар — місце прогулянок і відпочинку. На площі проводяться різноманітні міські спортивні заходи. Але головне те, що тут можна багато дізнатися про історію міста Іваново.

Найстаріша... ( подробнее )

Що привезти з Мурманська: відгуки туристів, цікаві сувеніри, фото

Мурманськ є одним з найбільших північних портів Росії. В наші дні це місто розвивається як туристичний центр. Багато жителів інших регіонів приїжджають сюди у робочі відрядження. Що привезти з Мурманська крім спогадів і яскравих фотографій, які сувеніри та подарунки найкраще передають дух міста? Це місто заслужено називають «Столицею риби» і «Краєм... ( подробнее )

Станиця Даховская: пам'ятки, фото

З пам'ятками Даховской станиці знайомі навіть ті любителі подорожей, які тільки планують поїздку в ці мальовничі краї. Зараз не складно знайти інформацію та фотографії про Адигеї. Але ці матеріали не задовольнять в якості підготовки маршруту. Гори неможливо описати, їх необхідно бачити, чути і вдихати. Тоді це залишиться на все життя з вами. Серед... ( подробнее )

Готель "Берега" (Рязань): опис з фото, інфраструктура, відгуки

Якщо ви хочете провести уїк-енд в атмосфері комфорту і гостинності, зверніть увагу на парк-готель "Берега" в Рязані. Тризірковий комплекс пропонує постояльцям масу можливостей для комфортного і яскравого відпочинку. Природні фактори органічно поєднуються з якісним сервісом, помноженим на привітність персоналу.

Місце розташування

Цей... ( подробнее )

Основні визначні пам'ятки ВДНГ. Монумент «Робітник і колгоспниця». Фонтан «Дружба народів». Виставки на ВДНГ

Пам'ятки ВДНГ щороку приваблюють тисячі відвідувачів. Адже це найбільший у нашій країні розважально-пізнавальний комплекс, розташований на північно-сході столиці. Щодня тут буває безліч відвідувачів. В експозиції фонтани і павільйони, побудованих ще в самому початку радянської епохи, вони розташовані вздовж широких асфальтованих алей.

Є... ( подробнее )

Острови Венеції: список, розташування, опис, особливості, фото

Дивовижний місто, розташоване на воді, спочиває в однойменній лагуні на 118 островах. Романтична Венеція, як хороша приманка, приваблює до себе не тільки закоханих. Мандрівники з різних куточків світу закохуються в неї з першого разу, чаруючись незабутньою атмосферою.

Головна перлина в намисті туристичних напрямків Італії оточена короною... ( подробнее )

Відпочинок в Ментоні, Франція: пам'ятки, цікаві місця, відгуки, фото

Ментон є найбільш західним курортом на Лазурному узбережжі. Знаходиться він між італійською Рів'єрою і володіннями Монако. Місто являє собою тихий і мальовничий приморський курорт, який може запропонувати не тільки пляжний, але і культурний відпочинок. Пам'ятки Ментону (Франція) заслуговують на увагу туристів. Трохи про місто

Місто Ментон... ( подробнее )

Вірменія, Горіс: визначні місця, куди сходити, що подивитися

Горіс у Вірменії – місто, розташоване на південно-сході країни, один із адміністративних центрів області Сюнік. Ця місцевість відома серед туристів і мандрівників завдяки мальовничим краєвидам і цікавим історичним пам'яткам: монастирю Татева Кам'яному лісі в горах і іншим. Культурна столиця СНД 2018 р.

У 2017 р. на засіданні Ради глав держав... ( подробнее )

Чернолучье, база відпочинку "Казка": опис та відгуки

Багато людей люблять проводити вільний час на природі. Вихідні, відпустку і святкові дні – це прекрасна можливість забути про шумі і суєті повсякденного життя і поринути у світ красивих пейзажів. В Омську одній з місцевостей, що надають подібні послуги, є село Чернолучье. Бази відпочинку, розташовані на його території («Мар'їна роща», «Благодать»,... ( подробнее )

banner13