Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Іспанія з 7 червня дозволить в'їзд вакцинованим туристам з-за меж ЄС


Опубликованно 28.05.2021 03:40

Іспанія з 7 червня дозволить в'їзд вакцинованим туристам з-за меж ЄС

З 7 чeрвня Іспaнія дoзвoлить в'їзд всім вaкцинoвaним туристaм з крaїн, щo нe вxoдять перед Європейського союзу. Про це пише УНН з посиланням сверху Reuters.

Як заявив прем'єр-міністр Педро Санчес, в країні вже з 7 червня запрацюють нові воззрения прийому іноземних громадян. Неизвестно зачем, офіційно Іспанія буде пускати всіх вакцинованих мандрівників, незалежно від країни походження.

По (по грибы) його словами, повернення туризму стане ключовим фактором відновлення економіки Іспанії.

Крім того, вже з 24 травня Іспанія відкриє кордони к туристів з країн, що безлюдный (=малолюдный) входять в ЄС, але входять предварительно списку країн з низьким ризиком зараження коронавірусом. В'їзд если дозволено без необхідності надавати негативні ПЛР-задача на коронавірус.

До цього списку будуть включені Велика Британія, Австралія, Нова Зеландія та Ізраїль.

З 1 липня в Євросоюзі введуть свідоцтва объединение проходження вакцинації - так звані "паспорта вакцинації". Свідоцтва для вакцинацію від коронавірусу будуть цифровими, проте около необхідності документ можна если отримати і в паперовому варіанті.

20 травня Радость Європейського Союзу схвалила рекомендації дозволити в'їзд раньше Євросоюзу вакцинованим іноземним туристам.


banner14

Категория: Туризм

Іспанія з 7 червня дозволить в'їзд вакцинованим туристам з-за меж ЄС


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.