Всі політики – погані артисти
Опубликованно 05.03.2018 00:49
Бацман: Добрий вечір. В ефірі програма "Бацман". Андрію, добрий вечір.
Данилко: Добрий вечір. Дуже, до речі, люблю ваш канал. Мені здається, він такий якісний - світового рівня.
- Мої знайомі, які дуже далекими від шоу-бізнесу, навіть не знають, напевно, що таке Євробачення...
- Ну, вони ж не з тайги, що не знають, що таке Євробачення.
- ...принаймні, не знають, що зараз проходить Нацвідбір. Вони дізналися про це саме завдяки тобі, тому що ти в суботу послав в одне місце адміністратора однієї з фіналісток, співачки TAYANNA. Що це було?
- По-перше, я не знав, хто це такий взагалі. Тому що я намагаюся висловити думку, і тут якісь вигуки. Звичайно, фраза, яка була сказана, різка – я шкодую про це. Потрібно бути стриманим, потрібно розуміти, що це прямий ефір, там були і діти. Я вибачився, звичайно, в ефірі. Але це була реакція на ту фразу, яку я почув з боку цієї людини. Я ж не знав, що це адміністратор, хоча яка різниця. Потрібно вміти себе вести, якщо ви команда, тим більше, якщо ти учасник цієї команди, TAYANNA.
- Якщо чесно, мені здалося, що ти вже був якийсь заведений. Була якась причина, яка спрацювала, як спусковий гачок.
- Фінал - це завжди напружена ситуація. Я подзвонив Бородянському, главі "СТБ", і сказав, що якщо там якісь будуть мутки, я встану і піду з прямого ефіру. Я живу в цій країні, тому у мене були підозри, що може бути що завгодно, в тому числі і фонограма. Але TAYANNA успішно довела, що це не так.
- Ви помирилися з командою TAYANNA?
- Я з ними не сварився. Це вони зі мною щось намагаються з'ясовувати. Але я думаю, що це все має зійти нанівець, все просто були на емоціях.
- Зараз все реально чесно? Сьогодні є можливість, якщо ти талановитий, реально поїхати і домогтися, щоб бути...
- Абсолютно. Там присутній я. Якщо я там сиджу... звичайно, я багатьох дратую, але, хлопці, давайте грати по-чесному. Якщо ти кращий – їдь ти. Зрозуміло, що для кожної людини команди – свій краще. Але у мене абсолютно рівне ставлення до всіх учасників.
- M?LOVIN зможе привезти перемогу в Україну?
- Я такими теж не мислю категоріями. Ось для чого вам ця перемога? Що це означає?
- Ну а для чого змагання? Хіба не для того, щоб у ньому перемогти?
- Так це чисто радянська історія – яке місце? Я кажу: "Нам до одного місця". Головне – добре здатися. Колись мене теж дорікали, коли я переміг у Нацвідборі (коли Сердючка була), мені казали: "Ви - ганьба України, ви уявляєте країну". Я кажу: "Я не президент Ющенко (на той момент). Я уявляю жанр, який є в Україні". І тому, коли M?LOVIN переміг у Нацвідборі, я зрадів. Тому що з усіх учасників, мені здається, він як машина з повною комплектацією. У нього є ті якості, які потрібні для цього специфічного конкурсу. Якщо б ми посилали учасника, припустимо, на "Нову хвилю", то, звичайно, TAYANNA, бо вокальні дані, а там важливий вокал. А на цьому конкурсі, якщо я там брав, вокал не особливо важливий. Ти повинен бути цікавим, ти повинен бути оригінальним, за тобою повинна бігати преса. І я вважаю, що як раз M?LOVIN з цим образом ось просто народжений для цього конкурсу.
- Хто його продюсує?
- Ніхто. Він сам собою займається, він - розумний хлопець. Йому 20 років, він - боєць. Єдиний номер, який змінився з півфіналу у фіналі – це був у нього. Я люблю, коли я прочитую думка. І найчастіше її немає ні в одному номері. А у нього в кімнаті ти читаєш – я дограю до кінця, навіть якщо все горить під тобою. Зрозуміло, йому потрібно займатися, і вимова кульгає, але цьому можна навчитися.
- Давай поговоримо про твої діти, яких ти продюсируешь.
- Я не продюсую – я наставник. Мені слово продюсер взагалі не подобається. Вони - мої друзі. Вони мене надихають.
- Ви, до речі, контракт якийсь підписували з ними?
- Звичайно, якісь юридичні моменти існують. Це загальноприйняті нормальні речі.
- Ти – член журі. Вони брали участь у Нацвідборі. Не було конфлікту інтересів?
- Я запропонував їм взяти участь у Нацвідборі. Це була друга спроба. В тому році їх не допустили з піснею. Пісня була в співавторстві зі шведськими авторами, була добротна, але Костя Меладзе сказав, що пісня погана, не підходить. І їх не взяли. Я знімаюся в роликах для Євробачення, які у нас, в Україні, не показали. І там так вийшло, що їде Сердючка Хрещатиком, я запропонував, щоб там була талановита молодь, спортсмени. Загалом, їде Сердючка і забирає всю цю талановиту молодь в машину. І залишилися тільки мої пацани, єдині з молоді, яка повинна була їхати зі мною в цій машині. Шведи так закохалися в пацанів. Виходить, що вони не взяли участь у цьому національному відборі, але зате взяли участь в ролику. Я у них не був на репетиціях, хоча, мені здається, я б зробив це краще, точніше. Я сказав, що якщо сумніваються в моєї об'єктивності, якщо моє перебування в цьому кріслі завадить пацанам, то я поверну гроші за роботу і піду. Але я ж не поставив навіть 9, тому що я вважаю, що все-таки M?LOVIN у півфіналі був краще. Але все одно, навіть якщо брати пісню, написану Сашею, то, мені здається, що це пісня, яка схожа на пісню.
- Тобі не здається, що з-за того, що всі зосередилися на конфлікті інтересів і можливої заангажованості, засудили спеціально або не спеціально хлопців? Якби тебе не було в журі, то у них було б більше шансів перемогти?
- Може бути таке. Але я вважаю, що це був для них крутий досвід. Те, що вони, крім "фіналістів "Х-фактора", мають ще одну сходинку "учасники національного відбору на "Євробачення". Вони не засмутилися – це була досада.
- А у тебе серед твоїх колег багато ворогів з'явилося за той час, поки ти в журі Нацвідбору?
- Я якось їх ображаю? Ось як це було з TAYANNA:вони чомусь вирішили, що я намагаюся якимось чином задавити. Вони, навіть не дослухавши коментар, бігли її захищати.
- А український шоу-бізнес схожий на український політикум, як тобі здається?
- Мені здається, так. Мені здається, ця агресивно налаштована політика ось цієї групи TAYANNA – це неправильно. Мені здається, вони зробили ведмежу послугу співачці ось таким ставленням. Мені здається, така трішки завищена самооцінка, яка дуже сильно вплинула на ставлення до них.
- Хто з українських політиків, по-твоєму, якщо раптом вирішить піти з великої політики, мав би хороші шанси зробити класну кар'єру в шоу-бізнесі?
- Питання якийсь дитячий. Вони - дуже погані артисти все. У мене є симпатія до деяких, але вони все - погані артисти. Мені подобається, буває смішно, і він знаходиться "влучно", Олег Ляшко. Звичайно, він як артист - так. У Юлії Володимирівни, звичайно, з цим важче. Я дав майстер-клас. Або, припустимо, Віталію Кличку. Мені здається, можна було б дати пару занять, щоб він розслабився, відчував себе простіше. От я не даю інтерв'ю, а ми з тобою розмовляємо. А тут плакатні фрази.
- А Юлії Тимошенко що б ти порадив?
- Мені здається, в житті всі вони - нормальні люди. Вони просто в такий знаходяться політичної ситуації, що я ворогу не побажав би. Що стосується якихось порад, як публічно себе вести, щоб їм було простіше, то, мені здається, я б міг дати пару занять.
- Зараз все більше і більше починає пахнути виборами, чи то парламентськими чи президентськими. До тебе приходили вже гінці від якихось партій чи кандидатів, щоб ти за кого-то виступав або як-то агітував?
- Щоб до нас приходили якісь гінці – це дуже дорого коштує, це раз. Колись була така агітація за Януковича, а збирав бригаду артистів Йосип Давидович Кобзон. У мене з ним завжди були дуже хороші стосунки, і я ніколи про нього не міг сказати чогось поганого. Він до мене теж дуже добре ставився. І думаю, ставиться. І ось ми йдемо по Юрмалі, до нього всі біжать підписувати. І я йому кажу: "А які розцінки, яка гонорарна частина артистам?" Я йому називаю, скільки це коштує, і він: "Добре, молодець". Звичайно, він був вражений, але при цьому захоплений. Тому що я знаю, що там гроші є, і якщо ми вже беремо участь, то ось такий у нас прайс. І ми не поїхали – вони ці гроші не знайшли. Це було багато – на цю суму можна було взяти 54 колективу і 34 артиста. Я був дуже задоволений тим обставиною, що ми не поїхали, бо потім почалися ці розбірки – хто за кого. І ми в цьому не брали участь. Це було, коли Ющенко-Янукович.
- А зараз є сума, за яку ти готовий поїхати агітувати за якогось кандидата?
- Я - забезпечена людина. І якщо мені не подобається кандидат чи партія, то немає таких грошей, щоб я погодився.
- А якщо кандидат тобі симпатичний?
- Поки що таких немає. Напевно, ціна є. Я не буду говорити, що я такий непродажный. Напевно, вона існує. Але з роками мені важливо бути чесним перед собою. Мені подобається, коли я можу сказати "ні". Мені подобається, коли я можу сказати "так". Найважливіше - свобода і незалежність, я нікому нічого не повинен.
- Є ж громадянський обов'язок. Ти ж на вибори підеш голосувати?
- Ніколи.
- Ти не ходиш взагалі на вибори?
- Ніколи не був. Навіть не знаю, як це відбувається.
- Ти ж активно цікавишся політикою.
- Так, але я не голосую. Я не вірю в це. В один момент у мене навіть викликав симпатію один президент, але потім це так змінюється, що я думаю: слава богу, що я за нього не проголосував. Скоріше всього, це неправильно, те, що я зараз говорю. Але якби це була чесна гра і я розумів, що мій голос якось вплине на якийсь результат. Але я не бачу кандидата, за якого я хочу померти. Сказати, що я хочу, щоб він переміг.
- На ці вибори ти теж не підеш?
- А кого обирати?
- Давай пройдемося по списку тих, які є зараз: Порошенко, Тимошенко, Рабинович, Ляшко, Гриценко, Бойко, Добкін. Може бути, Вакарчук і Зеленський.
- Ось це найбільше мене насмішило. Я багатьох знаю. А що стосується участі артистів – ну як так можна? Слава, співай, пиши пісні, ти - талановита людина. У тебе така репутація – не псуй її історією. Я ще розумію, коли на виборах Сердючка – це якийсь стьоб. Я не розумію цього – це дуже неприродно, і не про мене це все.
- Ну а Рейган? Був же чоловік актором? Це приклад успішної історії.
- Що ви весь час Рейгана згадуєте? Це інша країна, це абсолютно інший менталітет. Інші люди. Я розумію, що тут гроші. Славіка як зацікавили, напевно.
- Експерти кажуть, що провести президентську кампанію в Україні, треба 250 мільйонів доларів. Якщо ти супер розкручений, то трошки менше.
- Тому я не вірю. Я не розумію, навіщо йому це потрібно.
- Наскільки, на твою особисто життя впливає політика сьогодні?
- Звичайно, впливає. Впливає на стосунки з колегами, які в Росії. У мене ж там і друзі. З багатьма реально ми не спілкуємося.
- А кого тобі не вистачає найбільше для спілкування?
- Мені прикро за ситуацію. Я пішов з публічної сфери з персонажем Сердючка. Я працюю, у мене багато роботи, але я не виступаю публічно, на телебаченні, коли ось така історія, ці події. Тим більше мені не подобається сьогоднішній шоу-бізнес наш. Я дивлюся, це якісь весь час свої угруповання, премії дають своїм. Такий міжсобойчик – мені це не подобається.
- Скажи, він кращим не став? Після того, як війна почалася, він не став більш відповідальним, самостійним, дорослим?
- Я вважаю, що у нас дуже талановиті люди. У нас все-таки дуже європейська музика, і у нас з'являються дуже цікаві колективи. Мені подзвонив Бородянський, у нього було під питанням проведення національного відбору, тому що це дуже витратна історія і комерційно невигідна. Зрозуміло, що ми отримуємо гроші, у нас є гонорар, ми не сидимо у журі просто так. Він каже, що у нас настільки це затратно, що ми не можемо. Я йому сказав, що я за те, щоб це проводити. Я готовий там сидіти безкоштовно тільки з-за того, що з'являються такі цікаві колективи. Коли був перший відбірковий, три роки тому, я зрозумів, що це нова сторінка шоу-бізнесу. Саме те, що зробили "СТБ" і відбір. Нові обличчя, нова кров, і вони набувають свою аудиторію, і я просто щасливий.
- Наскільки війна вплинула на кількість корпоративів у тебе особисто?
- Дуже сильно. Умовно у мене тоді було 1000 корпоративів. Я деякі року свої не пам'ятаю. Я був у такому колесі. І я тільки зараз перетворююся на Андрія. Зараз – 20. Але при цьому це досить дорого коштує, і якщо приїжджає колектив з 26 осіб, то це плюс накладні витрати. І в основному люди, які не хочуть нас підставляти, вони гуляють не в Москві, а, приміром, у Швейцарії чи в Парижі. Іноді там навіть дешевше провести захід, ніж у Москві. Звичайно, це дуже забезпечені люди дуже виховані. Ніколи я не бачив быдлотства такого. Моя задача, щоб ці багаті люди, які там сидять, забули, що вони мільйонери. Вони скидають піджаки, змійкою танцюють, і мені подобається, коли вони перетворюються на дітей. Надзавдання Сердючки не розсмішити. У мене це давно закінчилося. Завдання – змінити настрій і об'єднати. Бувають моменти, що нас споюють, а Сердючка не може не допити до дна. Мені дуже допомагає в цьому плані Інка, тому що вона теж бере на себе, мовляв, і мама хоче спробувати. Але я дуже люблю корпоративи. Для мене це ніяка не халтура. Сто тисяч років тому ми працювали на корпоративі у Касьянова. Виступають три артиста: Алла Пугачова, Валерій Леонтьєв і Вєрка Сердючка. Нас потім посадили за стіл. Ми сиділи з дружиною Касьянова, нам було незручно, але до нас як до дітей поставилися. Виступає Алла Пугачова, що їй не сподобалося по атмосфері, і вона пішла. Дружина Касьянова каже мені: "Чого вона образилася? Вона нам наказала встати – ми встали, вона наказала потанцювати – ми потанцювали". Але, видно, деяким артистам некомфортно, коли столи.
- Те, що я бачила: внутрішній конфлікт із собою, коли, з одного боку, це тебе годує, а з іншого боку, ти вже ненавидиш цих людей з-за того, що ти повинен перед ними танцювати, коли вони їдять.
- У мене такого ніколи... По-перше, я ніколи не бачив, що коли ми виступаємо, хтось їсть. Всі танцюють, як-то реагують або просто дивляться. Важливо, якщо ти артист, на собі сфокусувати увагу, відвернути. Я не фоновий артист. Треба – раз, щоб вони піднялися і були танці. Багато артистів соромляться цих виступів.
- Багато артистки скаржаться, що особливо на корпоративах, коли людина, яка тебе замовив, вже себе не контролює, він починає вважати: я замовив, мені можна все. Але ж це буває не тільки по відношенню до жінок, напевно, по відношенню до чоловіків теж? Були у тебе такі неприємні ситуації?
- До мене дзвонить інтернет-сайт – вони роблять опитування: зірки і насильство. Я кажу: "А чого ви мені дзвоните?" А він каже: "А чи були у вас такі ситуації сексуального домагання". Я кажу: "На жаль, жодного разу".
- А до дівчат з колективу?
- У нас такий жанр... такого не було. Таке найчастіше відбувається у дівочі колективи, які співають під фонограму. Та бувають замовлення з продовженням. Це спеціально створюються колективи, які можуть за це брати гроші.
- Ти можеш назвати максимальну суму гонорару, який у тебе коли-небудь був за корпоратив?
- Це було тільки раз. Це буває у артистів на піку популярності. Був якийсь Новий рік, ще до зірки на голові. Якась компанія замовила Сердючку, але з тією умовою, щоб ми в Москві не виступали в цю ніч ніде більше. І це коштувало дорого.
- Який же максимальний гонорар тобі платили за всю твою кар'єру?
- Якщо брати корпоративи та брати той період Сердючки, піковий, який був багато років тому, то за ексклюзивну новорічну ніч - 260 тис. дол. Я настільки був здивований з-за цієї суми, що ми подумали і вирішили ніде не виступати – тільки у них. Тоді не було інтернету, і коли ми зібрали два концерти в "Лужниках", це 2003-й, здається, рік, прийшла Пугачова з Максимом, а її не пускають. Потім вона пройшла, люди їх побачили, поплескали, вона залишилася на банкет. Я з великою повагою до неї ставлюся, мені було завжди з нею комфортно, як з розуміла, що відбувається. Вона розуміє, що тебе люблять, тобі співають дифірамби, коли ти на піку. Трохи збавив темп – і не згадають. Я ніколи не мав ілюзій з приводу дружби з великими артистами... взагалі ілюзій я давно не маю з приводу людей.
- Для мене найцікавіша робота – "За двома зайцями". Як тобі працювалося з нею?
- Я тоді був дуже затребуваний і дуже зайнятий. Мені подзвонила Пугачова і сказала, що дуже хоче зіграти цю роль разом з Максимом Галкіним. А я взагалі забув, яку роль. Це літо було, а восени "Інтер" вже планував ці зйомки "За двома зайцями", де Проню повинна була грати Сердючка, а він - Голохвостого. Але я так не хотів грати, тому що роль Криницыной в цьому фільмі... я кажу: "Так зіграйте". Я пам'ятаю, що чомусь всі композитори, яким пропонували, відмовилися писати музику. То її боялися – вона ж теж непроста людина. І я з переляку там нашарашил цих "всі втомилися від турбот..." - всі ці пісні. Я просто сидів між концертами і це писав. Писав тексти Аркадій Гарцман, я на це вигадував якісь мотивчики і відсилав. Вона була завжди дуже перебірлива, ніколи не співала дуети просто так. Я б в житті не міг уявити, що буду співати в дуеті з Пугачовою, навіть у такому розважальному мюзиклі.
- Ти говориш про те, що вона туди напросилася, що її там навіть не було.
- Так. Це знімав Максим Паперник. І вони знімали таку фінальну сцену, камера піднімається, і я розумію, що з цієї точки Алла Пугачова буде тільки голова і ноги. А у мене - тільки морда і тапочки. І ось вони підходять до монітора, де дивляться цей дубль. А я ззаду ходжу. Вона дивиться і не знає, як відреагувати. А я кажу: "Алла Борисівна, мені здається, що це гівно". І вона раз - і така тирада... Я свою справу зробив і думаю: "Зараз вона їм вставить". Вони її дуже боялися. Але я її дуже люблю. Я бачив її без маски.
- А яка вона без маски?
- Вона дуже зворушлива. Була така історія: ми записувалися в офісному центрі. Вона зібралася покурити, а я їй кажу: "У нас в студії не курять. Курять на сходах". Ми з нею вийшли на сходи, а люди спускаються з роботи - ми на 8-му поверсі. Вона каже: "Ну як, слава не тисне?" Я їй кажу: "Коли я знімаю всі свої обладунки – не тисне". Пугачова: "Щасливий". Я дуже добре до неї ставлюся, і радий, що вона має зараз життя, яку вона хоче.
- Ви зараз не розмовляєте по телефону?
- Я взагалі не спілкуюсь просто так. Мені завжди незручно. Буває, вітаємо зі святами.
- А хто твій найкращий друг чи подруга?
- Подруга – Інка.
- Це і є твій кращий друг?
- Близька людина. Коли ми відзначали мій день народження і поїхали в Едінбург. Ми так дали гарненько, і я їй кажу: "А чого ти не вийшла за мене заміж?" А вона: "А ти пропонував?" Якась спорідненість настільки... Я дуже люблю, коли вона до мене приїжджає. Що стосується господарки, вона для мене в цьому плані просто ідеальна.
- Ти допускаєш думки, що може не зараз, а через якийсь час ти зробиш так, як зробив Філіп Кіркоров? (дітей Кіркорову народила сурогатна мати, - ред.)
- Чому ви мене про це питаєте? А чого я не можу це зробити якось інакше?
- Якщо ти зустрінеш людину, ти можеш це зробити якось інакше.
- Я поки що цієї людини не зустрів, з яким можна побудувати сім'ю. Знову ж таки, у мене немає такого бажання. Це дуже велика відповідальність. Але я думаю про це. Це не відбувається просто так – воно повинно співпасти. Це ж не телевізор купити. Або мені це не дано – я не знаю.
- Мама твоя тобі не каже: "Ну, коли вже онуки?"
- Ні. Ти говориш про якусь стандарті. А у нас свої відносини. Мамі моїй 80 років. Нещодавно мама з моєю племінницею до мене приїжджали – це мої родичі. Племінниця – дочка старшої сестри. З сестрою не спілкуємося.
- Чому?
- У нас завжди були хороші стосунки, але в якийсь момент у неї стався заскок або як це ще назвати, не знаю. Не працює. У мого племінника була якась проблема зі здоров'ям. І так як сестра з людьми дуже неврівноважена людина, я його взяв і поклав у "Медиком" на обстеження. Він там почав спілкуватися, перетворюватися в людину. І тут на студію до мене приїхала міліція мене заарештовувати. Вони кажуть: "Нам надійшла заява (від моєї сестри), що ви вкрали дитину, щоб продати його на органи". Я розумію, що це рідна людина, але я сказав: "Все, на цьому ми закінчуємо наші відносини".
- Скільки років було племіннику?
- 12 років. Зараз у нього вже все в порядку. Я їм всім купив квартири в Полтаві. Я мешкав у прибудові, самі будували, і вранці у мене було мокре обличчя від інею. Слава богу, що у мене є можливість купити всім квартири, щоб у всіх була можливість жити добре.
- З племінниками хороший контакт?
- Дуже хороший.
- Вся Україна знає сценічну маму Вєрки Сердючки. Але про твоїй мамі практично нічого не відомо. Вона схожа на сценічну маму Вєрки Сердючки?
- Це теж дитяче питання. Ну, звичайно, немає. Ми Терези все, і Інка теж Ваги. Моїй мамі виповнилося 80 років. У неї була дуже непросте життя. Був такий випадок: вона була маленька, була війна, і вони їхали в евакуацію. Навпроти них сиділа сім'я – вони сиділи по ходу поїзда. Жінка попросила мамину маму помінятися з нею місцями. Сказала, що їй некомфортно їхати по ходу поїзда. Вони міняються місцями, і тут німецькі літаки. І тільки вони пересіли – і цю сім'ю розстріляли.
- У тебе гарні стосунки з мамою, довірчі?
- Так. Я купив їй квартиру, кажу: "Переїжджай вже, хоча б на зиму".
- А який самий зворушливий або найнесподіваніший подарунок ти зробив своїм батькам?
- Такого не пам'ятаю. Тато був у в'язниці по п'яній лавочці, але коли був тверезим – він був зовсім нормальною людиною. Я в піонерському таборі, розповідав, що у мене тато - професор, такий ніс... і ось тато приїхав за мною в табір, забрав мене додому, і це був перший і останній контакт такий – коли я і тато. У мене жодної фотографії з ним немає. Потім тато помер, я пам'ятаю похорон. Я прийшов до школи, й мені сказали читати вірш Пушкіна "Зимовий вечір". Це досі моє улюблене вірш. І така тиша гробова була в класі, що мені здалося, що всі відчули енергетику співпереживання. І для мене до цих пір самий важливий момент у виступах артистів – я хвилююся, коли вони це роблять. І для мене це показник – якщо я це відчуваю.
- Якби ти був президентом України, щоб ти зробив?
- Я мислю як президент колективу. Повинна бути команда, якій я довіряю, яка спрямована на те, щоб зробити справу, а не на те, щоб заробити гроші. Вся проблема цих людей в тому, що кожен розуміє, що це тимчасово, і вони всі намагаються вкрасти, тому що це скоро закінчиться. Я взагалі ніяких ілюзій не маю. Має пройти час, має прийти нове покоління. А воно є. Я запитав у Саші, соліста Mountain Breeze: "На якому місці у тебе гроші?" Він: "Не на першому, але і не на останньому". Я йому кажу, а тепер ти запитай у мене, на якому? Він питає, а я йому: "На своєму". Йому так сподобався цей відповідь, що він каже: "Треба запам'ятати". Але я так і справді думаю: на своєму.
-А скільки тобі треба, приблизно, в місяць для життя сьогодні?
- У мене достатньо грошей для того, щоб допомагати іншим і бути незалежним, ну от взагалі ні від кого.
- Пам'ятаєш, був такий голлівудський фільм, реально гучний, в якому ти теж знімався. Як ти туди потрапив?
- Це, як я сказав, до питання про Євробаченні – головне не місце, а як ти проявиш себе там. Завдяки телебаченню голлівудський режисер Пол Фейг побачив у Британії виступ Сердючки. І нам зателефонували з пропозицією знятися у фільмі в Будапешті, зіграти себе – концерт на площі. Ми приїхали з Инкой туди, нас зустрічають, ми живемо в дуже крутому готелі. Це Голлівуд, і Фейг від такого розташування до нас придумує спеціальну сцену, де Мелісса Маккарті, Стейтем. В моєму розумінні крутіше роботи, організації не було. Зйомки починались в 9 ранку, о 7 – підйом, грим, закінчувалися в 7 вечора. Для того, щоб артист приїхав, привів себе в порядок, виспався і щоб у неї було нормальне обличчя. Коли ми знялися в цьому фільмі, нас запросили на килимову доріжку вже в Нью-Йорку. Ми там виступали в найкрутішому готелі, на їх закритій вечірці, я був спокійний, як двері. Вони настільки, як діти, радіють, не заздрячи тобі, і вони дуже люблять автентичність. Що це не зідрано. Я живу на Хрещатику в будинку з зіркою. Вони хочуть її забрати у зв'язку з декомунізацією. Я кажу: "Хлопці, після 2007-го року ця зірка до символіки комуністичної партії не має ніякого відношення. Це шапка Сердючки". Коли в травні Євробачення було в Києві, то іноземці навіть фотографувалися з цим будинком, тому що за легендою тут живе Сердючка.
- Ти сказав, що з російських олігархів найяскравіший – Абрамович. А з українських хто найяскравіший?
- Напевно, з тих, з ким я спілкувався, – Ахметов. У мене була така ситуація, ще до всіх подій: ми сиділи в Донецьку в його готелі, він з усіма спілкується, а зі мною-то немає. А потім він на мене дивиться і каже: "Це ж ви граєте Сердючку?" Я кажу: "Так, я". Він говорить: "Стережіться, у вас будуть такі проблеми: я вас не впізнав – на вас нападуть великі гроші. Я не знаю, як ви будете з цим боротися". Я йому кажу: "Але ви ж справляєтеся". У мене було якесь приємне відчуття від цієї розмови.
- А хто самий жадібний з олігархів?
- Звідки я знаю? Я пам'ятаю, який був щедрий. Він зараз у розшуку, правда. Тельман Ісмаїлов. Часи були інші. Він посадив мене біля себе за столом, і я в нього попросив сигарету. Він каже: "А я свої сигарети нікому не даю, я їх подкуриваю". Підкурив сигарету і дав мені. Після цього всі до мене підходили: "який я талановитий артист". Я ось цю тусовку, артистичну, в поганому сенсі... ось ця школа лицемірства... а я в цьому теж брав участь: я сміявся, коли кого-то обговорювали, сміявся з несмішних анекдотів, розмовляв, обговорюючи когось.
- У тебе сьогодні є комплекси?
- Менше. Я взагалі людина закомплексована. А всі закомплексовані люди лізуть на сцену.
- Або в політику.
- Ні, на сцену. В політику нахабні лізуть. І жадібні. Всі мої комплекси напевно із-за того, що я ховався за цією маскою, і поступово з лускунчика перетворююсь в принца. Звичайно, вона мене врятувала, Сердючка.
- Ти розповідав, що у тебе зараз багато лежить вже написаного матеріалу, і для Сердючки, і для Андрія Данилка.
Андрія Данилка на сцені самого по собі я не бачу. Мені потрібно грати маску, але не себе. Сам по собі я - закулісний людина, абсолютно себе комфортно відчуваю, стоячи за лаштунками.
- Коли Сердючка буде видавати?
- Є такий матеріал. Дивився старі демки – там є пісні, лірика. Мені подобаються українські пісні, написані з текстом, їх близько 60.
- Спасибі тобі.
Категория: Новости