Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Бутусов озвучив всі "плюси" і "мінуси" марафону Зеленського


Опубликованно 28.12.2019 00:28

Бутусов озвучив всі

Позитивні і негативні враження, а також висновки про гучну прес-марафоні президента України Володимира Зеленського в Києві озвучив авторитетний журналіст і публіцист Юрій Бутусов, акцентувавши вникання в питання Донбасу та Приватбанку.

Популярний журналіст Юрій Бутусов змістовно прокоментував скандальну прес-конференцію Володимира Зеленського в Києві,охарактеризувавши марафон відомою цитатою з голлівудського фільму"Тренувальний день", пише Диалог.UA, посилаючись на його "Фейсбук".

"Я знаю, що ти відчуваєш. Кожному було важко в перший раз. І мені теж. Скоро ти розберешся, що відбувається в твоїй голові і що відбувається в реальному світі, і тобі стане краще. Таке вже наше діло... ...Доводиться залазити в бруд, щоб домогтися справедливості. Коли ти все зрозумієш, весь світ відкриється перед тобою. Ти - лідер. Ти хочеш цю роботу? Ти її отримаєш. Ти хочеш очистити наш світ від тих, хто його отруює? Це гарне місце для цього. Зараз настав твій час. Ти будеш розслідувати. Ти станеш мудрішим. А потім ти зможеш багато чого змінити. Але ти будеш робити це зсередини".

ПЛЮСИ

1. Це найкраща прес-конференція за кількістю часу і свободу доступу, яку коли-небудь давав президент України: 14 годин, 300 журналістів. Формат виявився вдалим, президент прагнув бути зрозумілим, і виглядав щиро. Щоб це перевершити, треба зробити ще краще, а це на користь суспільству і медіа.

2. Зеленський багато всього коментував, але принципове значення має його конкретна позиція з двох питань, і ці слова дійсно можуть мати довгострокові наслідки:

- Війна на Донбасі. Зеленський считаетпрекращение війни своїм пріоритетом,але не ціною капітуляції. Повернення полонених і припинення втрат на фронті турбує найбільше. Україна ніколи не здасть свої території і свою незалежність. Президент вперше припустив, що нормандський формат може закінчитися нічим, і що світу добитися не вдасться. Стурбований протестами на Майдані, в Золотом, і нерозумінням з боку ветеранської середовища, але не вважає людей ворогами, а вважає, що комунікацію треба посилювати;

-"Приватбанк" повертати Коломойскомуне збирається, вважає, що потрібні переговори з посередниками та мирова угода. Це означає, що вплив США на українську політику посилюється, і напередодні нових засідань у суді по "Привату", Зеленський позначив свою позицію.

- Заявив зеленський за цілою низкою гучних злочинів, що особисто контролює і цікавиться розслідуванням справи по Майдану, за Иловайску, за Гандзюк, по Шеремету.

3. Зеленський вжив цілий ряд заходів для поліпшення комунікації з суспільством. Зустрічі "офф рекордз", зустріч з блогерами, рекордна прес-конференція. Для людини, який півроку тому взагалі не мав практики політичних виступів, це сміливо й достойно поваги.

4. Президент зафіксував своє бачення по десятках різних тем, але по більшості питань відповіді були явно не глибокі, деякі навіть помилкові або поверхневі. Але після цієї декларації, буде дуже цікаво почути його на наступній прес-конференції, коли Зеленського запитають, що він змінив за минулий термін, що він зрозумів. Другий раз зіграти на ефект новизни вже не вдасться - люди будуть чекати куди більшої компетентності і конкретних результатів. Президент поставив високу планку, і тепер люди будуть чекати розвитку. Це добре.

МІНУСИ

1. Зеленський володіє ерудицією в одній темі, яку він для себе визначив як пріоритетну - Мінські угоди. Цілісна порядок дій і доктрина дій в інших напрямках відсутня. Зеленський вчиться керувати країною, і вчиться фрагментарно, його кут зору досить вузький. У всьому іншому уявлення про те, що треба робити і що відбувається відповіді досить слабке, з питань правосуддя, з питань економіки поверхневі, це уривки чиїхось інтерпретацій.

2. Зеленський балансує між олігархами і лідерами фінансово-промислових груп, і не знає, що з ними робити. Він не може визначити систему відносин з Коломойським, Хорошковським, Пінчуком, Ахметовим, Суркісами і іншими монстрами. Як про них говорити? Як поставити їх у рамки правил? Якими мають бути правила? Питання поки підвішений, формат не ясний.

Для переговорів з Коломойським президент сказав, що збирається залучити представників Міжнародного валютного фонду. Щоб обійти неприємний питання Цензор.Ні, наскільки справедливо спілкуватися з Кучмою, якщо він досі не постав перед судом у справі Гонгадзе, президент пішов від відповіді по суті, хоча справі Гонгадзе 19 років, і мова йде про гучне замовне політичне вбивство і злочин проти журналістів в Україні.

3. Судячи з виступу, Зеленському загрожує "президентська хвороба всезнання". На зустрічі з блогерами напередодні він натякнув, що особисто переглядає прослуховування СБУ за політичним опонентам, а на прес-конференції додав, що особисто за дві години по ночах переглядає всі провідні сайти, і звертає увагу навіть на те, які фотографії ставлять до новин. Я не раз писав це при минулому президентові, що два найбільш небезпечних наркотику для президентського мозку - особисто моніторити інтернет і особисто читати прослуховування.

Президент повинен читати аналітику, тому що завантажувати розум первинної інформації в такому обсязі не може жодна людина. А тим більше керівник країни, а тим більше ціною втрати сну. Замість прийняття рішень з реальним вчинкам, президент занурюється в фейковий світ перегляду лайків, коментарів, чужих підслуханих розмов, які спотворюють реальність.

Президенту здається, що раз він на вершині інформаційної ланцюжка, то його розуміння обстановки - найкраще. Насправді, об'єктивне розуміння обстановки на президентському рівні дає тільки аналітика. Інакше президент починає оперувати не фактами, а емоціями, що повною мірою демонстрували попередники.

ВИСНОВОК

Найважливіше: прес-конференція була дуже корисна Зеленському як тренувальний день, перевірка себе, новий виклик і новий масштаб. Чи зуміє він дотягнутися до високої планки поставлених їм самим зобов'язань, анонсів і очікувань? Наступна прес-конференція вже не буде тренуванням, а стане іспитом.

Нагадаємо, тривалої прес-конференцією президента України Володимира Зеленського залишилися задоволені далеко не всі журналісти і представники ЗМІ, так як кількість запитань і відповідей значно вплинуло на якість дискусії. Наприклад, журналіст Володимир Горковенко розкритикував главу держави за некомпетентність у деяких питаннях.

Раніше Анатолій Гриценко заявив, що довгий виснажливий прес-марафон, в який Зеленського втягнула його команда, виявився вельми на руку ворогам України, які розберуть його "на атоми", щоб заздалегідь знати всі слабкі місця президента і скористатися ними.


banner14

Категория: Новости

Бутусов озвучив всі "плюси" і "мінуси" марафону Зеленського


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.