Скільки можна заробити на биткоин-кранах: реальний заробіток
Опубликованно 21.12.2018 02:06
В даний час все більшу значимість на світовому валютному ринку набуває криптовалюта. Про найвідомішого її вигляді, биткоине, чули навіть ті, хто зовсім не цікавиться економікою. Незважаючи на те, що багато інвесторів вкрай скептично ставилися до існування цифровий валюти, перевірка часом показала, що биткоин лише зміцнив свої позиції у світовій економіці, приносячи своїм власникам величезні статки.
Завдяки стійкому зростанню популярності кріптовалюти по всьому світу за допомогою битків тепер можна сплатити покупки в інтернет-магазинах, кафе, квитки в авіакомпаніях, номери у готелях та багато іншого.
Зрозуміло, основний заробіток відбувається в ході торгів на валютній біржі, однак є й альтернативні шляхи до прибутку, що не потребують великих ризиків і вкладення власних коштів.
Все частіше на інтернет-просторі почали з'являтися так звані биткоин-крани. Чи Реально заробити за їх допомогою? Почати заробіток цифровий валюти може абсолютно кожен користувач персонального комп'ютера, навіть шестикласник. Для цього потрібно створити електронний гаманець для биткоинов і витрачати кілька годин вільного часу.
Так скільки заробляє биткоин-кран?
Що це таке
Биткоин-кранами називають спеціальні сайти в Інтернеті. Це крани для заробітку биткоинов на автоматі, які пропонують виплачувати всім користувачам сатошики в обмін на виконання нескладних завдань. Один сатоши дорівнює однієї стомільйонної частки биткоина.
Так як запропоновані завдання не вимагають від користувача ніяких спеціальних знань або досвіду роботи в певній сфері, то і нагорода за них не надто велика, однак, поступово накопичуючи сатоши у своєму електронному гаманці, з часом вдасться обміняти на реальні долари або рублі. А крім фінансових виплат за успішне виконання завдань користувач може розраховувати на приємні бонуси та акції від організаторів системи. У чому переваги і недоліки
Творці таких кранів спочатку переслідували мету просто залучити аудиторію до криптовалюте, а зараз сервіси стали відмінним варіантом для заробітку, де платять не тільки за виконані завдання, але і за залучених до них партнерів (реферальная система).
Переваги биткоин-кранів в тому, що: Реєстрація і робота на даному сервісі не вимагають початкових вкладень. Користувач не обмежений тимчасовими рамками і обсягами завдань. Він може заходити на сервіс, коли завгодно, і виконувати лише ті завдання, які йому цікаві. Робота на сайті-крані доступна всім. Досить початкового рівня користування персональним комп'ютером, а також наявності власного криптовалютного гаманця. Існує безліч різних биткоин-кранів, тому користувач має право працювати на декількох відразу, а також вибирати тільки ті, які пропонують найвигідніші умови.
Незважаючи на очевидні переваги, перш ніж почати виконувати завдання за биткоины, необхідно пам'ятати про недоліки подібних сервісів: багато грошей не заробити, навіть якщо ночами сидіти; збирати доведеться довго, оскільки заробіток залежить від вільного часу; перегляд реклами може швидко набриднути; кран може раптово закритися, і всі напрацьовані сатоши зникнуть.
На підставі вищевикладеного експертами неодноразово підкреслювалося, що використання биткоин-кранів не може повністю замінити стабільний заробіток. Однак при наявності кількох годин вільного часу можна витратити їх на виконання завдань, що безсумнівно буде набагато продуктивніше безглуздого відвідування соціальних мереж.
До речі, практика показує, що саме на англомовних кранах розцінки за пропоновану роботу набагато вище, ніж на російськомовних. Однак для реєстрації та виконання завдань користувачеві знадобиться початковий рівень англійської мови, або, як мінімум, використання онлайн-перекладача. За що платять
На чому заробляють творці кранів, якщо вкладень від користувачів не передбачається? На тому ж, на чому роблять гроші тисячі інших мережевих ресурсів на рекламі.
Крани оплачують учасникам винагороду за: вбивання капчі; перегляди текстової та відеореклами; присутність на сайтах; читання листів; ігрову діяльність; рефералів; розіграші призів (при цьому користувач ризикує заробленими сатоши).
Розцінки різні. Скільки можна заробити на биткоин-кранах за одне завдання? Чіткої цифри немає, сайти можуть платити від 2 до 1000 сатоши за раз. Чи можна заробити на биткоин-кранах 1000 грн. в день? Тільки якщо пощастить у лотереї. Практично всі крани влаштовують онлайн-лотереї, в яких можна виграти 100 000 і 1 000 000 сатоши (350-3500 руб.), але можна і програти останні 100.
Також кожен кран працює за принципом тимчасової видачі: одні видають через 5 хвилин, інші тільки через годину.
Будь-які пропозиції, пов'язані з накопиченням сатоши автоматично навіть при вимкненому ноутбуці, – обман. Таких сайтів і програм не існує, а всі, хто пропонує купити вхід на такий сервіс або прогу, – шахраї.
Новачкам, які тільки почали свій заробіток кріптовалюти, рекомендується починати з перегляду реклами і розгадування капчі. Подібні завдання не несуть жодного ризику і не вимагають особливих зусиль. Також всі крани, пропонують виплати в 10000 сатоши за умови переведення їм реальних грошей користувачем, обманщики. Нікому платити не потрібно. Звідки беруться сатоши
В залежності від умов конкретного биткоин-крана виведення зароблених сатоши на криптовалютный гаманець відбувається або раз в певний часовий інтервал, або по досягненню певної суми на балансі. За кожен висновок користувач повинен заплатити комісію.
Не варто очікувати від цього ресурсу величезних доходів, краще сприймати його як легку підробіток.
Творці кранів намагаються залучити більше користувачів і збільшити трафік свого сайту. Вони заробляють, показуючи рекламу. Чим більше вони виставлять реклами, тим більше грошей зароблять, звідси і дохід учасників – творці діляться з ними цими грошима, залишаючи собі.
Кількість кранів зростає, але не кожен з них надійний. Краще вибрати кілька сайтів, які працюють вже не один рік, ніж збирати сатоши у одноденних кранів, які через тиждень після відкриття зникають. Якщо комп'ютер потужний, можна відкрити відразу декілька таких сайтів і з кожного по черзі збирати сатоши. З чого почати заробляти на биткоин-кранах
Можна прочитати купу інформації і добре розуміти принцип заробітку. У такому разі важливо спробувати і вирішити, скільки можна заробити на кранах биткоин, варто займатися цим чи ні.
Головне все робити послідовно і не поспішаючи. Для реєстрації на сайтах краще використовувати однакові логіни і паролі, зберегти їх в пам'яті комп'ютера, щоб встигнути обробити швидко відразу кілька кранів.
Але перед цим – створити особливий електронний гаманець, тільки для биткоин/сатоши. "Яндекс"-рахунок або "Вебмані" не підійдуть.
У Мережі є сайти-накопичувачі, куди на автоматі скидаються зароблені з кранів монетки, в тому числі і сатошики. Наприклад, найбільш використовувані, з хорошою репутацією - FaucetHub або CoinPot. Пройшовши просту реєстрацію на одному з таких сайтів, користувач побачить список биткоин-кранів, з якими ці накопичувачі працюють. Важливо, щоб e-mail в процесі реєстрації на накопичувачі і кранах збігався, а також слід зберегти до биткоин-адресою секретний ключ, стороннім особам його не передавати, інакше ті отримають доступ до накопичень.
На заробіток биткоинов крани впливають безпосередньо, надійні доведеться вибирати ретельно, і, можливо, піде на пошуки не один день. Дохід буде залежати від витраченого на нього часу, тобто від активності учасників. До того ж, не варто залишати без уваги реферальні посилання за кожного залученого новачка система платить 10-20 % з його доходу. Топ кращих
Заробіток на кранах биткоин без вкладень буде залежати від сумлінності сайту. Тому на виборі ресурсу, що приносить прибуток, потрібно особливо сконцентрувати увагу. До того ж немає сенсу намагатися щось заробити на одному ресурсі – доцільно мати на озброєнні 15-20 сайтів.
Але не всі крани, що випадають в пошуковику, чесні. Щоб користувачам було легше зрозуміти принцип заробітку і в перші ж дні не розчаруватися, нижче наводяться порядні і сплачують дорани для заробітку биткоинов на автоматі: Freebitco.in – найстаріший і кращий ресурс, який видає 300 сатоши у годину, мінімум на висновок - 30000. Adbtc.top – також дуже популярний кран в Мережі, оплачує від 100 сатоши, дохід залежить від кількості зроблених завдань. Мінімум для виводу вимагає 15000. Доступний з телефону. Вигідна партнерська програма. 777bitco.in – новачок серед кранів, але також відомий і любимо користувачами. Збір доступний щогодини, мінімум - 25000. Btcclicks – тут крім переглядів сайтів потрібно вводити капчу. Мінімалка 10000 сатоши. Вигідна партнерка. Magicbit – сайті близько двох років. Платить справно. Можна збирати кожні 5 хвилин, але виводити бажано частіше. Bitgames – кран теж чесно платить, за годину можна набити більше 5000 сатоши. Мінімалка 100 000. Cetobeto – іноземний сайт з відмінними відгуками. Доступні для збору кожні 40 хвилин. Bonusbitcoin.co – обіцяє заробіток 5000 сатоши за 20 хвилин, але за день набрати таку кількість - більш реалістично. Доступний щоденний бонус 5 % від суми, заробленої за 3 дня. Партнерка - 50 % від реферала.
Чим частіше користувач заходить на ці або подібні сайти, тим вищі доходи.
Заробити биткоин можна і на сматрфоне з андроїд, завантаживши програми з "Плей Маркету" та виконуючи завдання: Біт IQ – (4,8 бала з 5) за перегляд роликів нараховує «біти», які змінюються на биткоины і виводяться, а можна минути обмін і відразу вивести на гаманець "Яндекс", "Ківі" або "Пейпал". BitMaker Free – (4,2 бала) нагороджують за роботу «блоками», які обмінюють на Ethereum або Bitcoin. Bitcoin Crane (4,4 бала) платить сатошики, які виводять на гаманець, але для цього доведеться накопичити 400 000.
Це лише мала частина платять і надійних кранів. Кожен, починаючи з них, заробить свої перші монетки без ризику втратити їх. Як зрозуміти, який сайт буде платити, а який ні
Новачкові розібратися в чесних і не дуже биткоин-кранах важкувато. Тому, щоб не потрапити на шахраїв, потрібно запам'ятати 3 головні ознаки, на які потрібно звернути увагу: Повинно бути багато реклами. Сайти-крани заробляють з реклами, і дивно, якщо її там буде мало. Швидше за все це обманщики, які незабаром закриються і не виплатять учасникам нічого. Про сайт в Мережі повинні бути відгуки: і позитивні, і негативні. Якщо їх немає або вони не тільки гарні, значить, їх писали не користувачі, а люди, яким за це заплатили. Якщо більше поганих відгуків – теж краще не зв'язуватися. Перевірити домен і вік сайту зможе не кожен користувач, але ця інформація важлива найбільше: якщо биткоин-кран створений тиждень тому, то, швидше за все, великого прибутку він не принесе і незабаром закриється. Перевагу краще віддати тим, що працюють не один рік – в їх сталості і чесності можна не сумніватися.
Ці правила – не гарантія стабільної роботи, в житті бувають різні ситуації: кран, який працював справно 10 років, теж може раптово закритися. Але ж і заводи, на яких люди працювали десятками років, закриваються. Не треба боятися цього. Головне частіше виводити зароблені сатошики і постійно шукати нове, що дозволить збільшити дохід: Необхідно працювати тільки на тих биткоин-кранах, репутація яких не викликає жодних сумнівів. Перевірити певний сайт на чесність можна з допомогою ротатора. Віддавати переваги ресурсів, які миттєво виплачують зароблені сатоши після оформлення відповідної заявки. Скептично ставитися до бонусів і потенційним подарунків. Зареєструватися і працювати на декількох кранах відразу. Створити свою реферальну мережу і запрошувати туди друзів і знайомих.
Скільки можна заробляти на биткоин-кранах, більш-менш зрозуміло, але з висновком кріптовалюти, її переведенням на карту або рахунок багато початківці "кранівники" плутаються. Зараз сатоши неможливо відразу скидати на банківський рахунок і перевести в готівку в банкоматі не можна. Але як же тоді обміняти їх на реальні долари або рублі? Як перевести сатоши з гаманця в реальні гроші
Хоч центрального банку для кріптовалюти не існує, але обхідні шляхи є, і знаючи їх, вивести зароблені монетки з биткоин-кранів на той же "Вебмані" не складе праці. Це цілком безпечно і цілком законно: Через обмінники – найпопулярніший варіант. Це надійно і вигідно, тобто заплатити комісію, звичайно, доведеться, але вона копійчана і, на відміну від другого способу, процедура дуже швидка і проходить автоматично. З допомогою спеціальних бірж купівлі-продажу криптовалют виводити не так безпечно, так і довго, але якщо користуватися відомою біржею, то небезпеки втратити заощадження немає. Через форуми виводити вирішуються не багато, тому що це самий ненадійний і малобезопасный спосіб. До того ж потрібно витратити час на пошук людей, готових купити биткоины і провести транзакцію. Однак тут відсутня комісія, і за умови постійного співробітництва з однією людиною висновок моментальний і більш вигідний.
З автоматичними обмінниками розібратися теж не складно: Зайти на сайт-обмінник. Вибрати биткоин серед кріптовалюти. Вибрати гаманець, куди потрібно здійснити висновок – "Ківі", "Яндекс" або відразу на банківську карту. Перевести сатошики. Отримати гривни (гривні, долари) на свій рахунок.
Але не потрібно вибирати перший-ліпший обмінник – курс скрізь різний, краще пошукати сайт з більш вигідним пропозицією. Можна скористатися BestchangeBestChange – тут показані курси обміну валют на різних обмінниках.
Скільки можна заробити на биткоин-кранах: відгуки
Виплати безпосередньо залежать від часу, який користувач витрачає на цю роботу, і його активності. Причому дохід з одних кранів може бути більше, ніж з інших за однаковий час. Додатковий заробіток на рефералах теж відрізняється: за одного партнера можна отримати 10 % або 50 %.
Скільки можна заробити на биткоин-кранах? На сьогоднішній день курс обміну приблизно такий: 100 сатоши - це 0,35 р. 10000 сатоши - 35 р. 50000 сатоши - 170 р. 100 000 сатоши - 350 р. 250 000 сатоши - 870 р. 1 000 000 сатоши - 3500 р.
Завтра, через тиждень або через місяць курс буде вже інший, тобто це не остаточні цифри.
Відгуків про заробіток на кранах величезна кількість. Багато задоволених і тих, хто розчарований, очікуючи моментального збагачення. Але якщо той же школяр проводить вихідні або годину вільного часу за грою на комп'ютері, чому б йому не пограти на ігровій платформі биткоин-під крана і не позбирати сатошики? Навіть 30 грн. на день – це 900 р. в місяць. Можна не просити у батьків гроші на ігри або "Макдональдс", а заробити самостійно, не докладаючи особливих зусиль! Можна одночасно дивитися телевізор або читати книжку, періодично натискаючи на кнопки.
Для глави сім'ї, звичайно, такий заробіток не підходить, на ці гроші сім'ю не прогодувати і на море не звозити. А як варіант підробітку, додаткового доходу у вільний час – цілком нормально.
Однак, якщо є інші, більш оплачувані проекти, краще займатися їх розвитком. Кілька важливих моментів для заробляють
Дотримуючись ці прості правила, кожен зможе реально заробити на кранах биткоин без особливої праці досить багато. Важливо визначитися, що саме цим хочеться займатися і тоді повністю віддавати цього виду заробітку вільний час. Якщо стрибати від одного проекту до іншого доходу не буде. Отже, щоб домогтися збільшення доходу з кріптовалюти, потрібно: Реєструватися і працювати відразу з декількома кранами. З одного дохід не перевищуватиме 100 грн. в місяць. Тобто як мінімум має бути 5-7 робочих сайтів. Відразу виводити сатоши, як тільки накопичилася мінімалка, і не брати участь в платних лотереї та розіграші, які обіцяють моментального збільшення депозиту. Розуміти, що на сайті в будь-який момент може закритися, і мати в запасі кілька запасних. Не зайвим буде періодично моніторити Інтернет у пошуках нового биткоин-крана, можливо, якийсь надійний просто зник з виду. Не потрібно повністю концентруватися на цьому виді заробітку. Варто залишити півгодини в день на пошук більш прибуткового вкладення часу. Не потрібно боятися вивчати щось нове – з вигляду все здається складним, а як починаєш розбиратися - простіше пареної ріпи!
Тепер зрозуміло, як і скільки можна заробляти на биткоин-кранах. Можливо, незабаром вони зовсім зникнуть, а може, зміцнять позиції і стануть для когось справою всього життя. У таке мало віриться, але і комп'ютери завбільшки з сірникову коробку мало хто вірив 20 років тому!
Поки що однозначної відповіді немає, можна реально заробити на биткоин-крані багато грошей. Безперечно одне – вони приносять гроші, і значить, мають право бути в списку легального онлайн-доходу. А займатися цим чи ні – кожен вибирає сам. Автор: Бондарчук Олександра 19 Листопада, 2018
Категория: Интернет
Скільки можна заробити на биткоин-кранах: реальний заробіток