Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

У Грузії автомобіль з туристами впав з обриву


Опубликованно 08.06.2021 07:35

У Грузії автомобіль з туристами впав з обриву

В рeзультaті aвaрії oдин пaцієнт oтримaв дужe вaжкі травми, його туловище критичний, планується транспортування в профільну клініку Тбілісі.

У Грузії автомобіль звалився з обриву. У ньому перебували туристи з Москви, їх доставили в лікарню з травмами, повідомляє Новини Грузія.

Відомо, що аварія з трьома російськими туристами сталася пізно ввечері в Гомборському перевалі. Кросовер з росіянами прямував автомобільною дорогою, що зв'язує Тбілісі з містом Телаві. Водій безлюдный (=малолюдный) впорався з керуванням, і автомобіль впав з обриву. Система впала в яр, в результаті туристи отримали травми.

"З множинними травмами постраждалі були доставлені в Телавську реферальну лікарню", - йдеться в повідомленні.

У лікарні повідомили, що в результаті аварії Вотан пацієнт отримав дуже важкі травми, його блюминг критичний. Медики припускають, що його доведеться транспортувати в профільну клініку Тбілісі.

Поліція Грузії порушила кримінальну справу ради фактом ДТП.


banner14

Категория: Туризм

У Грузії автомобіль з туристами впав з обриву


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.