Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Сфотографований найдальший рукотворний об'єкт


Опубликованно 11.05.2021 05:50

Сфотографований найдальший рукотворний об'єкт

Знімoк зoбрaзив зoнд NASA з пoясa Кoйпeрa, зaвдяки дoсягнeнню дaлeкoгo кoрдoну в кoсмoсі.

Щуп NASA New Horizons досяг найдальшого кордону в космосі і сфотографував віддалений рукотворний об'єкт. Относительно це йдеться в повідомленні Національного агентства з аеронавтики і досліджень космосу США.

Знімок був відображений 17 квітня о 15:42 вслед за Києвом. Пристрій був возьми відстані в 50 астрономічних одиниць від Сонця, тобто в 50 разів далі від зірки, ніж часть Земля.

Перед цим, 25 грудня 2020 року, автоматична станція ще сфотографувала зоряне пласт, де від Сонячної системи летів "давнишний родич" Voyager 1.

Це найвіддаленіший рукотворний об'єкт, а також перший космічний апарат, який вийшов з Сонячної системи і віддалився для відстань понад 152 астрономічних одиниць від Сонця - нате 22,9 млрд км.

Зазначається, що в минута фото він перебував по (по грибы) 18 млрд км від зонда.

Крім цього, астрономи стверджують, що Voyager-1 для даному фото "приблизно в 1 трлн разочек більш тьмяний, щоб його можна було побачити".

С ходу New Horizons рухається в поясі Койпера - третьому шарі Сонячної системи.

Подібне фотка зонд зробив вперше.


banner14

Категория: Новости Техники

Сфотографований найдальший рукотворний об'єкт


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.