"Путін панічно боїться", - Тимчук розповів, чого Україні чекати від Кремля у зв'язку з виборами
Опубликованно 13.07.2019 00:30
Росія буде активно втручатися у вибори президента України. Планується використання всіх можливих методів.
Про плани Кремля на вибори в Україні розповів вFacebook депутат Верховної Ради Дмитро Тимчук, передає "Диалог.UA".
Як бачимо, не дивлячись на систематичні викриття з боку світового співтовариства, Москва продовжує вести агресивну політику, спрямовану навмешательство у внутрішні справи суверенних держав, домагаючись, насамперед, вигідних їй електоральних результатів у національних избирательныхкампаниях інших країн. Сьогодні в прицілі Кремля – Україна.
Відомо, що крім вже зафіксованих випадків втручання российскиххакеров в кіберпростір України, будуть здійснюватися спроби по поширенню вірусних програм з метою здійснення атак на серверыЦИК, окружних комісій, зняття інформації з сайтів політичних партій. Також в українському сегменті Інтернет виявлені спеціально створені інформаційні платформи, які використовуються російськими пропагандистами для розміщення провокаційних матеріалів та публікацій, які компрометують прозахідних українських топ-політиків, звинувачують у корупції та "недоговороздатності". Підконтрольні Кремлю блогери, ЗМІ, представники політичних течій зайняті подготовкойфиктивных екзит-полів, підтасовуванням статистичних даних, які свідчили б про нібито високих рейтингах проросійських кандидатів.
З метою дискредитації українського виборчого процесу Росія веде ретельну роботу і на міжнародному рівні. Через представників міжнародних організацій та дипломатів доноситься інформація про те, що Росія сподівається на прихід до влади нового президента України, який налаштований на т. зв. "мирне вирішення проблемыДонбасса" і "поліпшення двосторонніх відносин". При цьому підкреслюється, що населення України на даному етапі зацікавлена лише в питаннях економічного добробуту, і заради цього готовий налагодити добросусідські відносини з РФ, а це можливо тільки при обранні проросійського кандидата.
Москва звинувачує українську владу у втручанні в релігійні справи, залякуючи суспільство розколом і радикалізацією, скаржиться на здійснення тиску на представників УПЦ МП, нагнітає обстановку навколо неіснуючої проблеми "силового позбавлення власності" на окремі релігійні об'єкти.
Одночасно Москва доносить до західних партнерів України спотворену інформацію про те, що Київ "продовжує порушувати зобов'язання за виконанням Мінських угод" і відкидає будь-які пропозиції РФ щодо "мирного діалогу".
При всьому при цьому, до закінчення поточного виборчого процесу в Україні, Росія в реальності не має намір активізувати вирішення найбільш чутливих для Києва питань, таких як врегулювання ситуації на Донбасі, звільнення українських військовополонених і політв'язнів,транзит енергоносіїв через українську територію.
Причина очевидна: Путін панічно боїться, що будь-які позитивні зрушення на зазначених напрямках можуть підвищити рейтинг чинної української влади.
Вже сьогодні Кремль готує цілий арсенал інструментів дляобъявления нелегітимність президентських виборів, у разі провалу потрібного йому кандидата. Спецслужби РФ здійснюють активний моніторинг українських соціальних мереж, ЗМІ, брифінгів та заходів українських правозахисних, релігійних та громадських організацій. Все це проводиться з метою виявлення фактів", які в подальшому можна було б інтерпретувати як "докази порушень виборчого законодавства".
Як підкріплення своєї позиції, РФ планує фінансувати так званих "активістів", які будуть висловлювати невдоволення результатами підрахунку голосів, провокувати порушення під час голосування як в Україні, так і на зарубіжних виборчих дільницях. З цією ж метою російські спецслужби будуть впливати на населення Луганської і Донецької областей, на українських трудових мігрантів на території Казахстану, Білорусії, спонукаючи їх діяти в потрібному Москві напрямку.
У разі визнання результатів президентських виборів законними і перемоги на них сил, які в Москві називають "партією війни", Кремль опрацьовує сценарій зниження їхнього рейтингу в процесі парламентських виборів, а основні зусилля будуть спрямовані на формування проросійської більшості. Мета зрозуміла - спровокувати в Україні протистояння депутатського корпусу і президента, що призведе до недієздатності всього державного апарату і блокування Верховною Радою призначення лояльного йому прем'єр-міністра.
За задумом кремлівських стратегів, викликаний таким чином політична криза повинен в підсумку призвести до зміщення президента маргінально налаштованим сегментом населення України шляхом провокації масових заворушень, збройних конфліктів, серію терактів і залучення інших випробуваних Кремлем технологій.
Росія планує досягти цих цілей також шляхом загострення ситуації в зонеООС, ніж спробує домогтися актуалізації посилів про можливість припинення війни тільки проросійськими політичними силами (т. зв. "партією світу").
Деструктивна політика Кремля на українському напрямку буде продовжуватися і на європейському просторі, особливо в разі посилення позицій лояльних до Росії європейських популістських сил за результатами травневих виборів у Європарламент. Через них Москва буде доносити до світового співтовариства аргументацію, що в нових політичних умовах Україна "не може забезпечити імплементацію Мінських угод" і підніме питання про необхідність перегляду Євросоюзом політики санкцій проти Росії.
Це той сценарій, до якого ми повинні готуватися вже зараз.
Нагадаємо, раніше "Диалог.UA" повідомляв, що окупований Донбассринулся з "резервації" на вибори - на КПП "Л/ДНР" величезні черги.
Категория: Новости
"Путін панічно боїться", - Тимчук розповів, чого Україні чекати від Кремля у зв'язку з виборами