Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Якщо Росія не визнає вибори в Україні: названі три сценарії з гучними політичними "самогубствами"


Опубликованно 02.06.2019 02:02

Якщо Росія не визнає вибори в Україні: названі три сценарії з гучними політичними

Публіцист Сергій Климовський вважає, що є ймовірність невизнання президентських виборів в Україні з боку країни-агресора Російської Федерації.

У разі, якщо в Москві не наважаться визнати результатпрезидентских виборів Україні, то це буде мати кілька наслідків, з яких цілком очевидні три, пише"Обозреватель".

Перше, під питанням виявляються Мінські угоди, нав'язані Москвою силою зброї, які яскравий приклад нерівноправного і вимушеного договору. Невизнання Москвою результатів президентських виборів дасть Україні юридична підстава для повної відмови від них чи часткового їх перегляду. Варіантів для України в цьому випадку відкривається багато і різних.

Друге,"Газпром"опиниться в складній і заплутаній ситуації з переговорами щодо транзиту газу через Україну, так і з просуванням "Північного потоку-2". З-за відмови визнати вибори ЄС може "заморозити" цей трубопровід до тих пір, поки в Москві вибори не визнають. "Газпрому", на тлі проблем з Данією та Польщею, а також переляку Угорщині це найменше потрібно.

Угорщина, в разі припинення транзиту газу через Україну, виявляється самим потерпілим клієнтом "Газпрому", так як плата за доставку газу їй по "Північному потоку-2" зросте майже в 2 рази. Газ піде в неї по обхідному шляху, який 2 рази довше прямого через Україну, і транспортувати його в Угорщину будуть німецькі та австрійські компанії аж ніяк не безкоштовно. Петер Сияйтро тому й літав у Москву, щоб з'ясувати, чи погодиться "Газпром" оплатити ці послуги австрійців і німців в обмін на згоду Угорщини на"Північний потік-2".

Обіцянка Москви, що вона дасть Угорщини свій газ з австрійських сховищ означає лише одне: вона готова знизити їй ціну на газ і цим компенсувати їй втрати від подорожчання доставки. Угорщина стала першою, але не єдиною країною, якій "Газпром"погодився доплачувати за те, що вона буде купувати газ у нього через "Північний потік". На черзі-Австрія, Чехія і, ймовірно, – Італія з Сербією. Цей оригінальний бізнес "Газпрому"деякі "вежі" Кремля хочуть ускладнити ще і невизнанням виборів.

У "Газпрому"ця нова вступна явно не викликає захват, і він у відповідь тисне на інші "вежі". Збільшений тиск "газів" в системі кремлівських "веж" призвело до того, що Маше Захарової доручили 28 березня від імені МЗС зробити обтічне заяву, що Кремль готовий співпрацювати з будь-яким президентом, якого оберуть в Україні, але з тим застереженням, що хорошого президента там не можуть вибрати за визначенням. У Кремлі починають давати "задній хід". Для "заднього ходу" є багато причин, крім тиску з "Газпрому".

Одна з них – це те третє наслідок, яка стане неминучим у разі, еслиМосква не визнає вибори.Автоматично з нею в одній компанії виявляться всі ті кандидати в президенти в Україні, які вже як соціаліст Мороз заявили, що ці вибори сфальсифіковані і недійсні, а також ті, хто це скаже після дня голосування. Дозволити собі опинитися в одній компанії з Москвою без побоювання стати політичним трупом можуть тільки два кандидати, які не розраховують вийти у другий тур. У них своя електоральна ніша і їм в ній добре. Для всіх інших це буде рівнозначно політичному самогубству, так як в ситуації, коли весь світ визнав результати виборів, а не визнають їх тільки ти і Москва, то пояснювати вже виборцям нічого не треба. Все зрозуміло без слів.

Войовничі "вежі" Кремля, незважаючи на цей очевидний розклад, готові дати грошей і людей для протестів після дня виборів тільки для того, щоб з України йшов якийсь білий шум і була видна їх робота. Але більш розумні "вежі" вважають це безперспективною витрачанням коштів і дурним "спалюванням" агентури, а тому – проти. Їх думка – не ускладнювати ситуацію, вибори визнати, гроші даремно не витрачати і почати готуватися до виборів у Верховну Раду.Чим закінчиться ця дискусія в Кремлі побачимо в перші дні квітня.

У цьому контексті дуже символічно виглядає обіцянка Дмитра Медведєва 27 березня не підвищувати податки в РФ протягом шести років. Він може дозволити собі обіцяти і не таке, оскільки знає, що прем'єром всі ці шість років він точно не буде, а з екс-прем'єра попит ніякої. Медведєв, схоже, починає "умиває руки", дивлячись на всі ці розклади, і готується на переїзд до уточкам в Італію, подалі від Росії. Нехай інші розсьорбувати всю цю кремлівську кашу.

Нагадаємо,Цимбалюк раскрылпланы Кремля по Донбасу:журналіст розповів, про що заявить РФ після виборів в Україні.


banner14

Категория: Новости

Якщо Росія не визнає вибори в Україні: названі три сценарії з гучними політичними "самогубствами"


Написать комментарий

* Содержание комментария не должно содержать ненормативную лексику или отклонятся от норм морали и приличия. HTML-теги не поддерживаются. Комментарии, не имеющие отношения к содержанию новости, будут удаляться. Пользователи, злоупотребляющие терпением администрации, будут блокироваться.